Body Kit Uygulama

Farklılık tutkunlarına hitap eden body kit modifiye amacıyla uygulanıyor olsa da asıl amacın aracın aerodinamik kriterlerinin güçlendirmesi olduğu unutulmamalıdır. Uygulama noktası olan rüzgâr sürtünme karakteristiğini değiştirme açısından uygulanan yöntem; aracın yol tutuş gücünü arttırıcı bir rol oynamaktadır. Fiber ve karbonfiber seçeneklerinin yanı sıra görsellikten ziyade yol tutuş gücüne önem veren kullanıcılar için plastik seçeneğimiz de vardır.

Aracın dış görünümünde yakalanan görsel estetik aracın aerodinamik yapısındaki güçlendirmeyle birleşmektedir. Yüksek performans hedefine de ulaşılacağı gerçeğinden hareketle şekilden içeriğe, içerikten güce giden tatmin edici bir yol tutuşu için tercih edilesi bir yöntemdir.

Body kit uygulamaları hafif ve ağır olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hafif projeler hazır kalıbı bulunan projelerdir ve aracın tamponunun kalıp halinde yine aynı marka otomobile uygulanması işlemi olarak tanımlanmaktadır ve montajı kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Ağır projelerde öncelikle araçların fotoğrafı çekilir ardından bu fotoğraflar bilgisayar ortamına aktarılmak suretiyle müşterinin isteği ve zevkine göre uygulanmaktadır.

Her araç için ayrı uygulamalarla seçenek yelpazesinin geniş olduğu body kit uygulamalarımız müşteri tercihlerine göre şekillenen ve şekillendirilen bir yöntem olarak bir telefon kadar uzağınızda durmaktadır.

He was distinguished among his peers for his piety and his HomeworkHelper commitment to furthering christian values through his military leadership.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com