Araç Kaplama

Arabasının rengini beğenmeyenler veya farklı bir arayış içerisinde olanlar için renklere olan mahkümiyeti ortadan kaldırıcı yöntem Araç Kaplama Sistemleriyle aracınızın hayalinizdeki renge bürünmesini sağlıyoruz. Bu teknik sayesinde aracın boyanma riskini ortadan kaldırıyoruz. Hatta isteğinize bağlı olarak aracınızı parça bazlı değişimlerle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunu yaparken birçok avantaja da aynı zamanda sahip olabilirsiniz. Bu yöntem aracınızın boyasını korurken boya ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. Çiziklerin görünürlüğü azaltılırken, dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Üstelik yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile yıkanabilir ayrıca pasta ve cila yapılabilmektedir. Aracınızın temizlenmesi de rahatlıkla yapılacaktır. Zift ve benzeri maddeler artık leke olmaktan çıkacaktır.
Bu konudaki uzmanlığı ile SSgarage araç kaplama uygulamasını özenle hazırladığı SSGARAGE PİT STOP alanında yapmaktadır.

Çeşitlerimiz :

 • Chrome Araç Kaplama
 • Mat Araç Kaplama
 • Satin Araç Kaplama
 • Metalik Araç Kaplama
 • Kamuflaj Araç Kaplama
Beim frühchristlichen mosaik und bei der facharbeit schreiben lassen mittelalterlichen buch-, wand- und glasmalerei war hingegen die körperlich-räumliche realität von der fläche und der darstellung des übersinnlichen bestimmt.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com